Надихаємо кольорами. Створюємо простір.
Будуємо емоції.

Докладніше

Діяльність ТзОВ «Снєжка-Україна» на ринку ЛФМ

Для компанії «Снєжка-Україна» ключовим ринком є Україна, яка є третім важливим ринком для Групи «Śnieżka» (після Польщі і Угорщини). Підприємство виготовляє продукцію високої якості.

Докладніше

Лабораторія з контролю виробництва є важливою структурною ланкою компанії «Снєжка-Україна», яку обладнано сучасним вимірювально-випробувальним устаткуванням. Відповідно, лабораторія підприємства отримала Свідоцтво про відповідність системи керування вимірюваннями. Фахівці лабораторії ретельно перевіряють якість сировини та готової продукції.

ТзОВ «Снєжка-Україна»  виготовляє лакофарбові матеріали різних категорій під торговими марками MAGNAT, Śnieżka, ACRYL-PUTZ, VIDARON, FOVEO TECH.

Докладніше

Вироби цих брендів відомі на ринку й задовольняють потреби й індивідуальних клієнтів, і професіоналів. При виготовленні продукції підприємство застосовує новітні технології та використовує високоякісні складники. Підприємство виготовляє водоемульсійні фарби для стін, стель та фасадів, акрилові емалі, шпаклівки.

ТзОВ «Снєжка-Україна» – провідний виробник ЛФМ в Україні

ТзОВ «Снєжка-Україна»  є однією з компаній групи «Śnieżka», яка функціонує і представляє бренди MAGNAT, Śnieżka VIDARON, FOVEO TECH в Україні. У своїй щоденній діяльності дотримується основних засад корпоративної культури Групи компаній «Śnieżka», орієнтуючись на динамічний розвиток і враховуючи сучасні виклики та вимоги українського лакофарбового ринку.

Докладніше

ТзОВ «Снєжка-Україна» впроваджує інноваційні рішення і цифрові технології у веденні бізнесу, які є стандартними для функціонування компаній Групи «Śnieżka». Такий підхід забезпечує гармонію у діяльності і  сприяє гнучкості у системі управління та результативному функціонуванні компаній Групи.

Марек Павлусь генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна»
 • Стратегія розвитку

  Стратегічні цілі Групи компаній «Śnieżka»

  спрямовано на зосередження діяльності у вибраних європейських та позаєвропейських ринках і водночас на збереження лідерської позиції на ринках Центрально-Східної Європи, з домінуванням ролі польського. Група має намір досягти цих цілей, зосереджуючись на розвитку діяльності у вказаних країнах, а також на зміцненні позицій у сегменті декоративних фарб на  польському, угорському, українському ринках. Оцінка перерахованих ринків як перспективних є основою для створення довгострокової стратегії щодо присутності Групи «Śnieżka» в усіх зазначених регіонах. Тому ТзОВ «Снєжка-Україна» у своїй діяльності дотримується засад стратегії Групи, а також керується в управлінні господарсько-виробничими процесами головними категоріями – місією і баченням Групи «Śnieżka».

24 роки

досвіду на українському ринку ЛФМ

30 млн кг

лакофарбової продукції

Понад 5000

роздрібних точок в Україні, що реалізують наші вироби

Докладніше

Гармонійний розвиток

Відповідальність за продукт протягом усього його життєвого циклу міцно вбудована в бізнес-модель Групи «Śnieżka». Шлях, який проходить кожен наш продукт – від концепції, технологічних, виробничих, логістичних та комерційних процесів – ретельно відстежується і Контролюється.
Люди – це цінність і сила нашої організації. Ми дбаємо про наших співробітників і прислухаємося до потреб місцевих громад. Нашим пріоритетом є формування культури безпеки та відданості, а також постійний розвиток команди. Ключове поняття «Люди» охоплює співпрацю та розуміння потреб мешканців громад, поблизу яких працює підприємство.
Будуємо організацію, засновану на ефективній системі управління та діловій етиці, яка мінімізує ризики та гарантує прийняття ключових рішень, що відповідають інтересам компанії та її зацікавленим сторонам. Ми також дбаємо про прозорість ринкової та комунікаційної діяльності, а також дотримання нормативних вимог, що сприяють високим стандартам співпраці з акціонерами, бізнес-партнерами та контрагентами.
 • Гармонійний розвиток

  У 2023 рік польські компанії Групи «Śnieżka» (АТ «ФФіЛ «Śnieżka» і ТзОВ «Śnieżka Trade of Colours») входить зі Стратегією гармонійного розвитку «Śnieżka 2023+», яка відповідає підвищеній обізнаності та очікуванням споживачів і ділових партнерів. Вона передбачає  загалом 21 стратегічну ціль та 71 операційну мету діяльності у сфері ESG. які зосереджені у трьох основних напрямках: «Навколишнє середовище», «Люди» та «Бізнес».

  Стратегія гармонійного розвитку охоплюватиме усі товариства Групи.

  Докладніше
 • Соціальні програми

  Упродовж багатьох років Група «Śnieżka» активно виступає з власними соціальними ініціативами, створює програми та проєкти – і місцевого значення, і загальнодержавні. Соціальна діяльність компанії «Снєжка-Україна» ґрунтується на дотриманні організаційних цінностей та концепції гармонійного розвитку. Важливою метою реалізації соціальних програм компанії «Снєжка-Україна» є охоплення соціальними ініціативами дітей та молоді місцевих громад та найближчого оточення. Розробляючи місцеві та загальнодержавні соціальні проекти, долучаючись до різних ініціатив, ми прагнемо, щоб вони відповідали цінностям, яких дотримується наша організація.

  Докладніше
 • Працівники

  – творці успіху компанії

  Функціонуючи в умовах динамічних реалій ринку праці та підтримуючи швидкі темпи організаційних змін, компанія «Снєжка-Україна» приділяє велику увагу ефективності процесів, пов’язаних з управлінням людськими ресурсами, що базуються на цінності кожного окремого працівника та усієї  команди. Ефективне управління компанією означає створення безпечних робочих місць, діяльність відповідно до принципів корпоративного управління та організаційних цінностей, а також турботу про довкілля та діалог з місцевими громадами. Реалізуючи бізнес-стратегії, ми не забуваємо про глобальну ідею гармонійного розвитку та відповідального бізнесу.

  Докладніше
Група «Śnieżka» – це один з лідерів на ринку фарб та виробів для захисту і декорування деревини у Польщі, Угорщині й Україні (у сегменті фарб). Група належить до 25 найбільших виробників фарб у Європі.