ŚNIEŻKA ЗНОВУ УВІЙШЛА ДО РЕЙТИНГУ НАЙБІЛЬШИХ ВИРОБНИКІВ ФАРБ В ЄВРОПІ

Група «Śnieżka» знову визнана виданням «European Coatings Journal» як один з найбільших виробників лакофарбових матеріалів, що досягнув найкращих продажів у Європі. Таким чином, Група посіла 24 місце в рейтингу «Europe’s Top 25». У 2023 році доходи єдиного представника Польщі в рейтингу досягли 178 мільйонів євро, що на 12,7% більше, ніж у попередньому році. Такий результат виводить компанію на друге місце за темпами зростання продажів.

Результати рейтингу ґрунтуються на доходах з урахуванням угод зі злиття та поглинання. У цьогорічному виданні, яке підбило підсумки за 2023 рік, загальний обсяг продажів усіх компаній, що увійшли до рейтингу, склав приблизно 28,1 мільярда євро, що на 4,8% більше, ніж у попередньому році. Група «Śnieżka»  ̶  єдина у рейтингу, що представляє як Польщу, так і регіон Центрально-Східної Європи, і посіла 24 місце. Консолідований результат від продажів продуктів, які враховували розробники рейтингу, в минулому році склав 178 мільйонів євро, у порівнянні з 158 мільйонами євро у 2022 році. Враховуючи темпи зростання продажів на 12,7%, це другий найвищий результат у рейтингу «Europe’s Top 25».

Це вже всьоме Група компаній «Śnieżka» досягла доходів, які забезпечили їй місце серед найбільших європейських виробників у галузі. Ми раді, що наш стратегічний підхід до ведення бізнесу та орієнтація на створення сильних брендів, яким довіряють споживачі, впливає на такий результат, що дозволяє нашій фірмі увійти до списку провідних європейських виробників лакофарбових матеріалів

Пйотр Мікрут Голова Правління Групи «Śnieżka»

Вперше «Śnieżka» потрапила до списку 25 найкращих європейських виробників лакофарбової продукції  2018 року і з цього часу утримує свою позицію серед 25 найкращих європейських виробників лакофарбової продукції. Рейтинг складає видання «European Coatings Journal», провідний європейський щомісячний журнал, присвячений лакофарбовій промисловості. Його видавцем є німецьке видавництво «Vincentz Network».