ŚNIEŻKA ВШОСТЕ УВІЙШЛА ДО РЕЙТИНГУ «EUROPEAN COATINGS»

Вже шостий рік поспіль Група «Śnieżka» входить у ТОП-25 найбільших європейських виробників лакофарбових матеріалів. Журнал «European Coatings» щорічно публікує такий рейтинг за результатами отриманих доходів за попередній рік. У цьому рейтингу Група «Śnieżka» знову є єдиним представником лакофарбової галузі країн Центрально-Східної Європи.

Свою 25-ту позицію у цьогорічному рейтингу Śnieżka посіла завдяки доходам, які Група отримала за 2022 рік з продажу лакофарбових матеріалів, що були включені до переліку на момент укладання рейтингу. Тож торік дохід становив 158 млн євро (2021 року – 161 млн євро). Загальний консолідований дохід Групи «Śnieżka» за минулий рік сягнув 168,9 млн євро, тобто 791,7 млн злотих.

Śnieżka знову досягла доходів, які забезпечили їй почесне місце серед найбільших європейських виробників галузі. Ми займаємо цю позицію більше п'яти років. Наш постійний розвиток як організації дозволяє нам ефективно конкурувати на ринку та входити до престижного списку 25 найбільших виробників нашої галузі в Європі.

Олександра Малозєнц, директор із корпоративної комунікації й ESG АТ «ФФІЛ «Śnieżka»

Вперше Група «Śnieżka» увійшла до числа 25 найбільших європейських виробників лакофарбової продукції  2018 року. Відтоді вона залишається в рейтингу єдиним продуцентом з Польщі, а також єдиним представником лакофарбової галузі країн Центрально-Східної Європи.

Рейтинг, складений журналом «European Coatings» (видавцем якого є німецька мережа Vincentz Network). Цей перелік сформований на основі річного доходу виробників від продажу декоративних і захисних покриттів. До рейтингу потрапляють лише компанії, головний офіс яких розташований у Європі.