«Cнєжка-Україна» згуртувала спільноту Львівщини навколо розпису велетенських писанок

Писанки – символ життя та яскравий атрибут Великодня. Тож у Вербну неділю, 28 квітня, компанія «Снєжка-Україна» запросила львів'ян та гостей міста розписувати великі писанки просто неба.

Здавалося б, сьогодні людей вже нічим не здивувати. Однак біля Львівського Національного Академічного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької зібралось чимало охочих помалювати фарбами і зарядити себе енергетикою барв великодніх писанок. Три великі красуні ще до початку проекту викликали подив, захоплення і зацікавлення. А коли художники намалювали ескізні штрихи візерунків, робота закипіла на повну силу.

Писанки стали своєрідним арт-полотном для втілення кольорових ідей та фантазій львів’ян та гостей міста. У розфарбуванні велетенських красунь брали участь і дорослі, і діти. Останнім особливо передвеликодній мистецький захід припав до душі. Усі охочі із задоволенням озброювались робочими інструментами (рукавичками, фартушками, пензлями, палітрами та фарбами) перетворились на митців. У роботі використовували лише екологічно чисту фарбу для інтер’єрів SniezkaNature. Не завадила цьому святковому проекту навіть погода, подекуди дошкуляючи аматорам художнього ремесла поривами вітру та легкими краплями дощу. Біля великих писанок вирував справжній шквал позитиву,  яскравих емоцій. Напередодні Великодня розписані кольорові красуні додавали усім людям життєрадісного та весняного настрою. Разом з художниками спільнота Львівщини створила веселі оригінальні візерунки на велетенських писанках, які стануть окрасою у Львівському центральному парку культури та Народного Дому на Збоїщах під час святкувань Великодня. Звісно,  тішить, що усі люди отримали незабутні враження та відчуття справжньої творчості, а окрім того, проект ще раз нагадав громаді, що Великдень – це родинне свято, яке об’єднує усіх людей, робить їх добрішими і милосерднішими.