Щедре свято Миколая від компанії «Снєжка-Україна»

Цьогоріч св. Миколай не лише потішив малих і дорослих подарунками під подушку, але й зумів створити справжню казку для маленьких мешканців Яворівщини. За підтримки компанії «Снєжка-Україна» св. Миколай мандрував вулицями Яворова, відвідував вихованців школи-інтернату та садочку, дарував солодкі подарунки усім зустрічним, наповнюючи їхні серця радістю та вірою у добро.

19 грудня св. Миколай поспішав у Краковецьку спецшколу-інтернат, де його гостинно прийняли і вихованці, і персонал. Залишивши учням цього закладу святкові пакунки, чудотворець поспішив із гостинцями до інших малюків.

Зокрема св. Миколай, мандруючи вулицями м. Яворова, щедро одаровував дітлахів, які траплялися йому і в центрі,  і на околицях Яворова, ласощами та м’якими іграшками, приносячи радість усім, кого зустрічав на своєму шляху.

Завітав св. Миколай також і в дитячий садочок «Калинка», що у м. Яворові, та побував у Яворівському військоматі, даруючи і дорослим і малечі позитивні емоції.  Гарний настрій та святкова атмосфера панувала у Яворові цілий день.

Напередодні свята, 15 грудня, св. Миколай також завітав до працівників компанії «Снєжка-Україна» та їхніх дітей, влаштувавши їм справжню феєрію свята. Він не лише обдарував маленьких мрійників чудовими солодкими подарунками, а й привіз зі собою неповторну і повчальну історію-казку «Чарівна ніч» у виконанні акторів Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».

Діти з неймовірною радістю спостерігали за діями чортенят Архипка і Антипка та дівчаток Ганнусі і Марусі. Дорослих же зачарувала казкова атмосфера постановки, що дозволила їм ще раз поринути у дитинство. Після вистави дітлахи у компанії Ангела співали святкових пісень та тішили св. Миколая віршами. Хоч охочих виступити було чимало, але св. Миколай вислухав усіх.

Святкове дійство відбувалося у новому актовому залі нещодавно відкритого офісу компанії «Снєжка-Україна», що розташоване на території заводу у м. Яворові. У цей день ніхто не залишився без теплої посмішки на обличчі, смачних ласощів та святкового настрою