Фірмовий салон «Śnieżka» – усе для потреб споживачів

Експертні поради, широка асортиментна лінійка високоякісної лакофарбової продукції від ТМ Śnieżka, VIDARON, FOVEO TECH, OTTO farbe – все це пропонує відвідувачам Фірмовий салон «Śnieżka», що у місті Мукачеві на вул.Пряшівська,3. Новий магазин облаштований за сучасними європейськими стандартами.

Впродовж кількох років відомий виробник лакофарбової продукції ТзОВ «Снєжка-Україна» у тандемі із своїми надійними бізнес-партнерами розвиває мережу Фірмових салонів «Śnieżka». У Мукачеві спеціалізований магазин сучасного формату компанія «Снєжка-Україна» відкрила спільно із ТзОВ «Шаян»(«БеркутБуд»).

Магазин оснащений модерним виставково-торгівельним обладнанням, на якому виставлені усі лінійки виробів торгових марок Групи компаній «Śnieżka»  за призначенням.  Водночас покупці можуть скористатися послугами тонувальної студії. Фахівці салону, які пройшли спеціальні навчально-практичні  програми щодо обслуговування клієнтів, неодмінно нададуть фахові поради з вибору потрібних лакофарбових матеріалів для ремонту, допоможуть обрати колористику для оздоблення будь-яких поверхонь.

«Важливий акцент у магазині «Śnieżka»  робиться на високий стандарт обслуговування покупців і задоволення потреб найвимогливіших споживачів, щоб кожен з них зміг знайти матеріали для ремонту як за призначенням, так і за ціною», – говорить керівник комерційного відділу ТзОВ «Снєжка-Україна» Марцін Ернест.  Також продавці-консультанти при потребі продемонструють відвідувачам особливості нанесення продукції.  Для наочності салон забезпечений  взірцями з палітрою барв різних видів фарб і лаків. Зразки кольорів виконані оригінальними фарбами, тому покупцям це полегшить процес вибору барв і відтінків. Споживачі, купуючи лакофарбові матеріали для ремонту у спеціалізованому салоні від виробника, можуть бути впевненими у якісній продукції, що виготовлена за європейськими інноваційними технологіями. Салон з лакофарбовими виробами стане у пригоді і професійним майстрам, які зможуть ознайомитися із новинками в галузі лакофарбової промисловості. Планується, що у Фірмовому магазині «Śnieżka» постійно діятимуть різноманітні акції та знижки.

Під час святкового відкриття Фірмового салону  «Śnieżka» у Мукачеві усі відвідувачі мали змогу оцінити можливості та переваги функціонування магазину європейського зразка. У день церемонії  усі присутні отримували подарунки та позитивні емоції.

Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail:press.releases@sniezka.ua

#мережамагазинівSniezka