Стенд ТМ Śnieżka на виставці «Будівництво та архітектура-2009» зібрав рекордну кількість відвідувачів

Можна відзначити, що порівняно з минулим роком, зросла вимогливість дизайнерів і майстрів, які постійно стежать за новинками і цікавляться останніми модними тенденціями у сфері оздоблювальних робіт. Саме для цієї категорії відвідувачів на стенді компанії постійно проходили майстер-класи з використання продукції ТМ MAGNAT.

Можна відзначити, що порівняно з минулим роком, зросла вимогливість дизайнерів і майстрів, які постійно стежать за новинками і цікавляться останніми модними тенденціями у сфері оздоблювальних робіт. Саме для цієї категорії відвідувачів на стенді компанії постійно проходили майстер-класи з використання продукції ТМ MAGNAT. Тим паче, що саме для виставки ми приберегли презентацію нових структур ТМ MAGNAT – Пергамено, Грассі і Веллюто. Найбільше захоплення у відвідувачів стенду викликало покриття Пергамено. Загальна площа стенду цього року становила 100 м2. Майстер-клас від Ореста Жураківського і Олега Балакима був цікавий і доступний навіть дітям. Щодо традиційного асортименту продукції Śnieżka», то з цієї весни він поповнився новим декоративно-захисним виробом для деревини – Лазур. Пересічні відвідувачі, які прийшли на виставку, щоб дізнатись про новинки у сфері лакофарбових і оздоблювальних матеріалів, могли більше дізнатися про асортимент продукції ТМ Śnieżka». Були й такі, які з цікавістю для себе відкривали, що така високоякісна продукція виготовляється в Україні, у місті Яворів. Приємно було чути позитивні відгуки про нашу продукцію від різної категорії відвідувачів як і тих, що уже випробували її на практиці, так і зацікавлення від потенційних споживачів.

Ми вдячні усім дистриб’юторам компанії «Снєжка-Україна», які знайшли час і можливість, щоб відвідати виставку та завітати на наш стенд. Для нас це стало чудовою нагодою вирішити важливі робочі питання і узгодити плани щодо подальшої співпраці.

Участь у подібних заходах є каталізатором споживчої активності покупців. Щоденно стенд компанії «Снєжка-Україна» відвідувала величезна кількість людей, а це ще раз підтвердило, що ТМ Sniezka знають і люблять в усіх куточках України.