Розширено асортимент продукції ТМ Śnieżka, маркованої значком «Зелений журавлик»

Оновлена екологічна сертифікація виробів українсько-польського підприємства «Снєжка-Україна» ще раз підтвердила, що відомий виробник і лідер з виробництва водоемульсійних фарб в Україні постійно дбає про покращення якісних характеристик своєї продукції, а також турбується про безпечні технології на виробництві, що спрямовані на охорону навколишнього середовища і здоров'я людей. Адже діяльність компанії завжди орієнтована на європейські стандарти якості.

Екологічну сертифікацію в Україні проводить ВГО «Жива планета» – орган екологічної сертифікації та маркування, а програма сертифікації і маркування відповідають міжнародним стандартам і визнаються в багатьох країнах світу.
Під час проходження процедури  сертифікації, перевірки і визначення показників екологічної безпеки  продуктів ТМ Śnieżka враховували екологічні вимоги до сировини,  екологічні аспекти виробництва, технологічного обладнання, екологічні норми готової продукції й упаковки та ін.

1_2 1_2

Таким чином, до списку продукції, що  відповідає екологічним вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 Лакофарбові матеріали, увійшли такі найменування виробів підприємства, зокрема водоемульсійні фарби «Śnieżka Еко», «Śnieżka Max White Latex», «Śnieżka Energy», «Śnieżka Fresh White», «Śnieżka Desing Lux», «Śnieżka Ґрунтувальна фарба», «Śnieżka Standart Fasad», «Śnieżka Exstra Fasad», емалі на водній основі «Śnieżka Supermal®  Акрилова Емаль», «Śnieżka Для радіаторів», шпаклювальна гладь «ACRYL-PUTZ FS20 Finisz».  Отож згідно із Сертифікатом № UA 08.002.337 всі зазначені вироби відповідають екологічним критеріям оцінки життєвого циклу, які розроблені згідно із ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1998, IDT),і виробник маркуватиме упаковки цих продуктів знаком «Зелений журавлик». Вироби підприємства виготовляються на екологічно чистій сировині, з використанням сучасних і безпечних технологій.

Оскільки компанія «Снєжка-Україна» є провідним виробником у лакофарбовій галузі і дбає про високу якість і безпечність своєї продукції, тому систематично  модернізує технологічні процеси, впроваджує інноваційні технології і використовує перевірену і нешкідливу сировину як для довкілля, так і для людського організму.

www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine