Підприємство «Снєжка-Україна» відвідав очільник Львівської облдержадміністрації

Підприємство «Снєжка-Україна» як один з найбільших виробників лакофарбових матеріалів в Україні та лідер на ринку виробництва фарб у нашій державі повсякчас дбає про гармонійне співіснування з місцевою громадою, а також завжди відкрите до спілкування з органами державної і місцевої влад.

Так, 20 лютого керівництво компанії  «Снєжка-Україна» – генеральний директор Марек Павлусь і заступник генерального директора з виробництва Михайло Дудич зустрілися на території підприємства з головою Львівської обласної держадміністрації Олегом Синюткою та т.в. о. голови Яворівської районної держадміністрації Орестом Гнипом.

Під час зустрічі  гості не тільки обговорили питання щодо подальшого розвитку заводу «Снєжка-Україна», але також відвідали виробничі цехи і наочно побачили процес виготовлення фарб на водній основі, шпаклювальних засобів, організацію системи зберігання продукції на складі готової продукції та її транспортування до клієнтів.

На адресу компанії «Снєжка-Україна»  прозвучали слова вдячності від очільника Львівської обласної держадміністрації Олега Синютки, що підприємство впродовж 15 років вкладає кошти у розвиток економіки Яворівщини, Львівщини і загалом України. Тим самим є прикладом сумлінного інвестора, платника податків і роботодавця.