ТзОВ «Снєжка-Україна»

ТзОВ «Снєжка-Україна» – відомий виробник сучасних лакофарбових матеріалів в Україні, яке було створене як одне з підприємств міжнародної Групи «Śnieżka» ще 1999 року. Компанія «Снєжка-Україна» з багатолітньою історією та європейськими досвідом і практикою.

ТзОВ «Снєжка-Україна»  виготовляє лакофарбові матеріали різних категорій під торговими марками MAGNAT, Śnieżka, VIDARON, FOVEO TECH, що дає змогу споживачам обирати якісну продукцію з різних сегментів. Компанія «Снєжка-Україна» тісно співпрацює з Центром досліджень і розробок, розташованим на території АТ «ФФіЛ «Śnieżka» в Польщі. Польський лабораторний осередок розробляє всі технології та рецептури продукції Групи «Śnieżka». Отже, всі вироби, які виготовляє підприємство «Снєжка-Україна» згідно з ліцензією АТ «Фабрика Фарб і Лаків «Śnieżka», відповідають європейським стандартам. Цьому сприяє постійна модернізація процесів на виробництві, осучаснення устаткування, удосконалення рецептур продукції і застосування якісної сировини. 

Продукти

«Снєжка-Україна» виготовляє та реалізує продукцію для опорядження різноманітних поверхонь як всередині приміщень, так і зовні. Серед них – водоемульсійні фарби для стін і фасадів, вироби для фарбування деревини і металу, шпаклівки для стін і деревини, а також продукти для  системи утеплення будівлі. Ці продукти підприємство реалізує під торговими марками: Śnieżka, Vidaron,
Foveo-Tech.