Група «Śnieżka»

Група «Śnieżka» є одним із лідерів на ринку лакофарбових матеріалів у Польщі в сегменті декоративних виробів, одним із найбільших гравців на ринку декоративних фарб в Угорщині та одним із лідерів виробництва фарб в Україні. Група «Śnieżka» входить до 25 найбільших виробників фарб у Європі.

Ключовими торговими марками Групи є: Magnat, Śnieżka, Poli-Farbe, Vidaron, Rafil і Foveo-Tech. Група активно працює на кільканадцяти закордонних ринках. 

40 років

досвіду  у сфері ЛФМ

4 країни,

в яких зосереджені виробничі підприємства

140 млн кг

виробів для декорування і захисту різних видів поверхонь

25 місце

серед найбільших виробників фарб і лаків в Європі

До складу Групи «Śnieżka» входять: АТ «Фабрика Фарб і Лаків «Śnieżka» (материнська компанія) та її дочірні товариства, зокрема ТзОВ «Śnieżka Trade of Colours» (Польща), Poli-Farbe (Угорщина), ТзОВ «Снєжка-Україна (Україна), ТзОВ «Śnieżka-BelPol» (Білорусь), а також АТ «Радомська Фабрика Фарб і Лаків» (Польща). Група «Śnieka» працює за операційною моделлю, що базується на центрах компетенцій в ключових сферах її діяльності. АТ «ФФіЛ «Śnieżka» як материнська компанія  опрацьовує стратегію розвитку Групи та контролює її реалізацію. «Śnieżka Trade of Colours» є центром компетенцій Групи у сферах продажів і маркетингу (включно з ціноутворенням і прибутками). Процеси та найкращі практики, що розроблені у вищезгаданих  товариствах, реалізуються в інших компаніях Групи в Польщі та за кордоном.