Осінньо-зимові мотиви у новому номері журналу «Dekoratorium»

Швидко пролетіли літні дні, однак осінь і зима також привабливі пори року, тому заворожують своїми барвами й тонами, що надихають багатьох дизайнерів на створення цікавих оригінальних проектів. Тож новий, 2-й, номер журналу «Dekoratorium» за 2015 рік, який вийшов щойно з друку, познайомить читачів з цікавими ідеями щодо оздоблення помешкання, а також порадить, як підготувати оселю до зими, аби її мешканцям повсякчас було затишно і комфортно.

Кожен, хто  візьме до рук черговий номер журналу «Dekoratorium», обов’язково знайде для себе корисні матеріали про кольорові акценти в інтер’єрі, практичні поради і рекомендації щодо використання  природних матеріалів в облаштуванні квартир і заміських будинків. Осінньо-зимове видання познайомить читачів з творчістю успішного українського промислового дизайнера Олександра Мукомелова, який створив студію дизайну, і нині його клієнтами є відомі європейські компанії. Детальніше про дизайнерські проекти від «Mukomelov Studio», які є необхідними у побуті, розкаже в інтерв’ю Олександр Мукомелов.

Крім того, на шпальтах видання читачів очікує ще одна приємна зустріч. Зокрема, спеціально для журналу «Dekoratorium» український співак, музикант, композитор Олег Скрипка розповів  про оздоблення своєї оселі, про свої уподобання в інтер’єрному дизайні і поєднання кольорів в помешканні.

Для тих, хто ще у роздумах, який стиль обрати для інтер’єру, і у які кольори пофарбувати стіни, пропонуємо почитати статті з рубрик «Натхнення», «Фотосесія Śnieżka». Скориставшись порадами журналу, можна створити неповторну атмосферу  в етностилі, і підібрати гармонійні кольори, які дарує нам природа.

Що Ви знаєте про італійський дизайн? Якщо прагнете більше дізнатися про його особливості та розвиток, то читайте про нього в рубриці «Візит до…». Також видання вміщує чимало практичних порад в рубриці «Поради експерта».  Так, журнал висвітлює питання щодо підготовки до зимового періоду зовнішнього вигляду батарей. Також експерти проконсультують, як позбутися вологи, плям і патьоків  у приміщеннях.

У новій рубриці «Своїми руками» журнал продемонструє, як власноруч оздобити дерев’яний ящик в стилі шебішику. Оксана Новицька, автор рубрики «Добрі манери», допоможе засвоїти ази мистецтва сервірування столу.

Вже добре знана читачам Юлія Кононенко запропонує шанувальникам креативних ідей огляд новинок у сфері дизайну меблів. Цього разу читачі ознайомляться  з функціональними і водночас оригінальними предметами інтер’єру – моделями стільців, які виготовили українські і польські дизайнери.
Поціновувачам літератури, музики і кінематографії  «Dekoratorium» порекомендує, які книжки почитати, яку послухати музику і які фільми подивитися у вільний час. Для активних людей журнал підготував добірку заходів і подій у сфері дизайну, які варто відвідати, щоб не лише дізнатися про новинки, а поспілкуватися з фахівцями, обмінятися досвідом, знаннями і надихнутися  неординарними дизайнерськими рішеннями.

Тож редакція журналу сподівається, що кожен читач почерпне корисні поради, які обов’язково стануть у пригоді.