Новий номер журналу «DEKORATORIUM» – цікаві ідеї для оселі

Щойно з друку вийшов цьогорічний перший номер журналу «DEKORATORIUM». Тож читачі зможуть поринути у вир цікавих статей і зустрічей.

Творча група журналу «DEKORATORIUM» постійно дбає про розвиток друкованого кольорового видання. Тож 2016 року журнал дещо змінився згідно із сучасними еволюційними тенденціями журнальних видань. Зокрема, змінився розмір журналу, а також його дизайнерське оформлення, в тому числі на обкладинці якісно нової трансформації набула художньо-графічна назва «DEKORATORIUM». Проте варто зазначити, що інформаційна і структурна подача матеріалу не зазнала суттєвих змін. Видання «DEKORATORIUM» і надалі залишається  для його шанувальників незмінним порадником у сфері опорядження інтер’єрів, досвідченим експертом модних тенденцій в архітектурі і дизайні фасадів та знавцем на ринку матеріалів для ремонту і декору домашнього простору.

Літній номер цьогорічного журналу «DEKORATORIUM» – це захопливі матеріали про модні тренди з геометричними візерунками й орнаментами; це актуальна нині тема класичного англійського стилю. Також у виданні прихильники «відкритого простору» знайдуть цікаві поради щодо зручного зонування своєї оселі за проектами відкритого планування.

Пастельні тони є хітом у колористичній палітрі 2016 року, тому журнал на двох розгортках  розміщає статтю  «Мода на пастельні кольори», що стане у пригоді тим читачам, які замислилися над фарбуванням стін в інтер’єрі. Із розмаїтими зразками французького дизайну читачі ознайомляться у рубриці «Візит до…» і дізнаються про найпопулярніших французьких дизайнерів.  Для шанувальників водяних рослин неодмінно корисними будуть поради щодо облаштування штучних водойм і способи садіння у них зелених культур.

Юлія Кононенко – постійна ведуча рубрики «Винаходи» – знайомить читачів з розробками українських дизайнерів, які створюють функціональні речі, що знадобляться у повсякденному вжитку. Також  «DEKORATORIUM» у літньому номері порадить, якими захисно-декоративними виробами оздобити предмети з екзотичної деревини, або ж як звичайну деревину стилізувати під екзотичну.  Крім того, у журналі читачі знайдуть рекомендації щодо правильного оновлення фасаду будинку.

На дозвіллі читачі заочно матимуть змогу зустрітися з народною артисткою України, ведучою програми «Фольк-musiс» Оксаною Пекун, яка розповідає про свої інтер’єрні уподобання, український декор в оселі, про поєднання різних культурних стилів у декоративних проектах й про інші аспекти оздоблення сучасних українських помешкань.
Традиційно журнал знайомить читачів з творчістю українських дизайнерів. У цьому номері свої ідеї, втілені у декоративних предметах, демонструють митці дизайнерської студії «IDEADEYA» Ростислав Сороковий й Ірина Гуменчук, які працюють у Львові і створюють неймовірні ексклюзивні речі, що роблять життя простішим і комфортнішим.

Захопливі книжки, нові фільми та сучасна музика – все це також рекомендує  «DEKORATORIUM».
Тож журнал «DEKORATORIUM» додасть наснаги і спонукатиме читачів до  кращих змін у житті.