Новий випуск журналу «Dekoratorium» – бум свіжих ідей

Чудова новина для шанувальників креативних інтер’єрів та цікавих дизайнерських рішень – вийшов новий номер яскравого безкоштовного журналу «Dekoratorium» від компанії «Снєжка-Україна». Тематика нового номера поєднує практичні, стильні і функціональні матеріали .

Сторінки нового випуску подають ідеї, як зробити свій дім затишним та приємним, коли за вікном холодні дощові дні. Читачі мають можливість зануритися в життєрадісні інтер’єри, які насичені теплими кольорами, випромінюють світло та приємно дивують незвичайними меблями та різноманітністю геометричних прінтів. Натхненною стане мандрівка інтер’єрами в скандинавському стилі, що приваблює натуральними текстурами, природними кольорами та неймовірною легкістю.

«Dekoratorium» продовжує знайомити читачів з молодими українськими дизайнерами. В осінньо-зимовому номері журналу рубрика «Віч-на-віч» розповідає про талановитого львівського дизайнера та його нестандартні варіації меблів, які водночас є максимально функціональними, а рубрика «Винаходи» презентує креативні ідеї з освітлення від перспективної харківської дизайнерки. Окрім цього, «Dekortorium» побував в гостях у відомої української актриси кіно та театру Ольги Сумської і дізнався про секрети оформлення її квартири.

На сторінках нового «Dekoratorium» експерти в галузі ремонту та дизайну підказують, як  без помилок пофарбувати стіни і надати індивідуальності своєму житлу, діляться корисними порадами, як правильно підготуватися до ремонту, аби він не був проблемою. Цінною під час оновлення помешкання стане інформація про відновлення паркету та облаштування кухні: як краще розмістити техніку, як правильно підібрати освітлення, яким облицювальним матеріалам для стін надати перевагу.

У холодну пору року так приємно завітати в гості до давніх друзів або ж запросити їх до себе на гостину. Що варто принести з собою у подарунок або ж які милі дрібнички слід підготувати для своїх гостей, аби зробити їм приємність – про це розповідає рубрика «Добрі манери». Новинки літератури, кіно та музики, цікаві події у світі дизайну – все це і значно більше чекає на читачів у новому номері безкоштовного журналу «Dekoratorium», передплату на який можна оформити на офіційному сайті http://dekoratorium.com.ua/.