Нова ґрунтівка ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO подбає про ефективну підготовку різних поверхонь

Компанія «Снєжка-Україна» запустила виробництво нової ґрунтівки глибокого проникнення ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO. Враховуючи швидкі зміни у технологіях на ринку будівельно-ремонтних матеріалів, а також тенденції настроїв споживачів, які прагнуть якісних рішень на сучасному етапі стрімкого розвитку різних інноваційних процесів, підприємство розробило рецептуру нової ґрунтівки, що вирізняється якісними й функціональними характеристиками.

Зазначимо, що виріб має широкий спектр застосування: його можна використовувати для ґрунтування будь-яких видів основ та під різні поверхневі продукти, зокрема, під фарби, клеєння шпалерів, шпаклівки, штукатурки, керамічні плитки й інші. Ґрунтівка призначена як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Водночас підкреслимо, що ґрунтівка призначена для комплексного застосування з виробами ТМ Śnieżka і доповнює асортиментну пропозицію продукції ACRYL-PUTZ.

«Снєжка-Україна» – відомий виробник водоемульсійних фарб, один з лідерів на ринку ЛФМ, пропонує українським споживачам нову ґрунтівку ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO, яка виготовлена на основі полімерної формули, що зміцнює оброблену нею основу зсередини і на поверхні. Продукт добре просочує поверхні і сприяє ефективній адгезії основ з поверхневими виробами, зменшує водопоглинання. Також ґрунтівка – готова до використання. Її витрати з 10 л становлять 100 м².
Виріб можна придбати у тарі – 1 л, 5 л, 10 л.

Щоб процеси фарбування, шпаклювання, штукатурення, й іншого, були вдалими, а ремонтно-оздоблювальні роботи – якісними, попередньо потрібно подбати про ґрунтування поверхонь. Адже   ґрунтування – це один  з важливих етапів  у підготовці основи до опорядження, яким у жодному разі не можна нехтувати. Тож відомий виробник подбав і про те, щоб продукт був  легкий  у застосуванні, і щоб ним користувалися як досвідчені майстри, так і початківці, а також люди, які самостійно роблять ремонти, не вдаючись до послуг фахових виконавців.