На сайті www.sniezka.ua запрацювала нова закладка

На днях на сайті відомого виробника ТзОВ «Снєжка-Україна» дебютовала нова закдадка https://kariera.sniezka.ua/. Це інтернет-ресурс, який поєднує рекрутингову та іміджеву функції. Його метою є доступна та прозора інформація не лише щодо пропозицій роботи в компанії, але й презентування профілю про її діяльність й організаційні цінності.

Інтернет-ресурс розроблений з врахуванням дотримання єдиної візуальної корпоративної стилістики для компаній Групи «Śnieżka». Закладка складається з п’яти розділів. Перший – під назвою «Вакансії» – міститиме інформацію про нові позиції у компанії. Додамо, що відвідувачі, докладніше знайомлячись із запропонованими вакансіями, матимуть можливість безпосередньо надсилати резюме у компанію. Водночас другий розділ – «Підбір персоналу» – висвітлює покрокову інструкцію процесу рекрутингу на підприємстві. Нова закладка сприятиме шукачам роботи у швидкому доступі до інформації, а компанії «Снєжка-Україна» допомагатиме у пошуку і залученні в компанію найкращих спеціалістів.

У секції «Про нас» розміщено фотографії, які ілюструють діяльність відділів ТзОВ «Снєжка-Україна». У рубриці «Чому ми?» графічно виокремлено переваги компанії «Снєжка-Україна» як одного з великих підприємств України у сфері виробництва лакофарбових продуктів. Водночас відвідувачі закладки матимуть змогу дізнатися і про торгові марки, вироби яких виготовляє наше підприємство і реалізує на українському ринку, а також з графічної візуалізації довідаються, якими соціальними гарантіями й додатковими бонусами забезпечує компанія свій персонал.

Головне меню та відповідні посилання забезпечують користувачам зручну та зрозумілу навігацію вебресурсом.