Найбільший кольоровий рушник здійнявся у небо на фестивалі «Країна мрій»

20 червня на фестивалі «Країна мрій», розписаний рушник кольоровою фарбою ТМ Śnieżka  на флешмобі, організованому на початку червня, дві повітряні кулі здійняли його угору.

Незважаючи на вітер і не зовсім погожу днину, полотно розміром 15х50 м здійняли над землею на двох величезних повітряних кулях.  Усі охочі мали змогу доторкнутися до краю рушника і таким чином долучитися до зафіксованого рекорду України.

Перед запуском рушник був гарно розстелений на траві і слугував барвистим ігровим майданчиком для дітей та місцем відпочинку для їх батьків.  Коли ж рушник підняли над землею, усі відвідувачі залюбки розважалися під розмальованим велетенським полотном.

Барвистий рушник, розписаний фарбою Śnieżka, до створення якого долучилися  студенти-художники, привертав увагу усіх гостей святкових дійств.

Цьогорічний фестиваль «Країна мрій», як завжди, потішив своїх гостей виступами відомих виконавців, цікавими та змістовними майстер-класами українських майстрів та можливістю поринути в атмосферу єдності та любові до України.