Молодь Волинської області відтепер має можливість навчатися будівельній справі за сучасними технологіями

09 грудня 2015 року на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури за підтримки Міністерства освіти та науки України відбулося відкриття навчально-практичного центру з підготовки і підвищення кваліфікації майстрів за сучасними технологіями та матеріалами Групи компаній «Śnieżka». Центр дозволяє готувати спеціалістів відповідно до потреб сучасного ринку будівельних послуг. На офіційному каналі компанії «Снєжка-Україна» в YouTube можна переглянути сюжет про відкриття навчально-практичного центру.

Навчально-практичний центр відкрив нові горизонти для професійного поступу молоді Волинської області. На його базі відбуватимуться семінари, майстер-класи, тренінги і конференції, що дадуть змогу учням та викладачам училища, а також практикуючим майстрам поглиблювати свої знання, вдосконалювати навички та ознайомлюватися з новітніми технологіями у сфері будівництва. Очевидною перевагою центру є акцент на практичній компоненті навчання та можливість попрацювати пліч-о-пліч з досвідченими професіоналами і освоїти сучасні технології будівельної галузі.

В урочистому відкритті центру взяли участь представники ТзОВ «Снєжка-Україна», зокрема генеральний директор компанії Марек Павлусь, директор з маркетингу Оксана Кукурудз,  та інші, а також керівництво училища, директор Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури Ростислав Степанович Собуцький,  та начальник відділу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Петрович Коваленко, представники обласного управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

Відкриття розпочалося з урочистих привітань, а також виступів за участю учнів навчального закладу та концерту артистів Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені  Т.Г. Шевченка, які своїм неповторним виступом захопили гостей. Опісля відбулася офіційна презентація спеціально обладнаних навчальних класів з перерізанням символічної стрічки.

У рамках відкриття центру директор з маркетингу ТзОВ «Снєжка-Україна» детальніше розповіла про навчальний проект та озвучила подальші плани щодо його розвитку. Як було зазначено в ході зустрічі, центр пропонує навчання за трьома тематичними напрямками: лакофарбова продукція ТМ Śnieżka (ґрунтовки, шпаклівки, фарби, емалі); вироби для захисту, декорування та консервації деревини ТМ VIDARON (імпрегнати, лаки, клеї й ін.); матеріали для системи утеплення фасадів ТМ FOVEO TECH (ґрунтовки, клеї, штукатурки, фарби).

Навчання відбуватиметься за спеціальностями «маляр-штукатур» та «столяр». Програма орієнтована як на учнів-початківців, так і майстрів та приватних підприємців з досвідом роботи, які прагнуть вдосконалити свої професійні навики. Після закінчення курсу навчання усі учасники отримають сертифікат, що підтверджує їхню спеціалізацію.

Компанія «Снєжка-Україна» як виробник лакофарбової продукції зацікавлена у навчанні нових висококваліфікованих кадрів, адже будівельна галузь в Україні невпинно розвивається, і відповідно зростає попит на професійних спеціалістів. Саме тому компанія започаткувала проект зі створення навчально-практичних центрів, які дають змогу молодому поколінню навчатися у справжніх професіоналів своєї справи, працювати з якісними сучасними матеріалами та постійно перебувати в тренді тенденцій будівельної сфери.