Майбутні дизайнери й архітектори ознайомилися з виробами ТМ Śnieżka

Сьогодні сфери дизайну й архітектури надзвичайно перспективні й популярні. Саме тому молодь обирає ці творчі професії, навчаючись створювати неповторні споруди і вишукані інтер´єри.

Проходив форум «Дні архітектури та дизайну», під час якого мали нагоду зустрітися відомі дизайнери, архітектори, знані виробники лакофарбової продукції, декоративних виробів із молодим поколінням майбутніх спеціалістів.

Під час форуму фахівці ділилися з молоддю своїми навиками, практикою, розповідали про сучасні тенденції у дизайні й архітектурі.

Компанія «Снєжка-Україна» також взяла участь у роботі форумі 12 грудня. Старший консультант з ЛФП підприємства Орест Жураківський презентував творчій молоді готову кольорову фарбу Śnieżka Nature, з допомогою якої амбітні творчі люди можуть створювати неповторний комфортний інтер´єр, наповнений гармонійними кольорами природи, які додаватимуть емоцій або ж заспокоюватимуть. Розповідаючи про основні властивості фарби, представник підприємства запросив охочих з аудиторії випробувати фарбу на практиці. Найактивніші учасники форуму із задоволенням підходили до мольберта, брали в руки валик і наносили виріб на спеціальні заготовки. Перші чотири активні учасники такої своєрідної практики отримали у подарунок фарбу Śnieżka Nature.

Молоді архітектори, дизайнери освоюють ази професії і неодмінно у майбутній практиці, задумах, проектах використовуватимуть сучасні лакофарбові матеріали, декоративні штукатурки й інші вироби декору, про які дізнаються з таких форумів і семінарів.