«Людям допомагати завжди приємно», – підкреслює генеральний директор ТОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь

Підприємство посприяло у забезпеченні необхідними будівельними матеріалами (шпаклівкою, інтер'єрною фарбою, ґрунтовкою) для облаштування зали. Для компанії «Снєжка-Україна» соціальна відповідальність є важливим напрямком діяльності, і вже впродовж багатьох років надає допомогу дошкільним закладам, школам, лікарням.

Створення кабінету телемедицини особливо буде корисне та потрібне для покращення лікування пацієнтів. За допомогою відеозв’язку львівські лікарі матимуть змогу в он-лайн режимі консультуватись з провідними медиками Америки, з якими вже давно налагоджена добра співпраця, а також з лікарями інших країн та, звичайно, України. Таке включення через скап під час операцій та ускладнених випадків захворювань пацієнтів дозволить надавати людям максимально кваліфіковану допомогу. Окрім цього, у залі телемедицини проходитимуть навчання персоналу. Під час представлення проекту кабінету телекомунікації відбулося відеоспілкування з лікарями бостонської клініки «Шрайнерс Хоспіталс». Опісля презентації та прес-конференції головний лікар 8-ої клінічної лікарні Василь Обаранець висловив вдячність меценатам за підтримку та надання спонсорської допомоги у створення медичного навчального телекомунікаційного кабінету та вручив пам’ятні подяки генеральному директору ТзОВ «Снєжка-Україна» Мареку Павлусю та заступнику генерального директора з виробництва компанії Михайлу Дудичу.

У розмові з головним лікарем 8-ої лікарні генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, зокрема, сказав, що компанія постійно старається допомагати людям, бо це робити приємно, а створення зали телекомунікації  є справжнім поступом для львівської медицини.