Конкурс-вікторина «Літнє оновлення оселі» від ТМ Śnieżka – шанс втілити мрії в життя

Влітку, коли навколо все вражає буйністю цвіту, неповторними барвами, п'янкими ароматами квітів, так хочеться зупинити час, насолодитися цією красою сповна.

Втілити цю ідею в життя цілком реально – варто  лише наважитися і розпочати ремонт власної оселі. А допоможуть у цьому  високоякісні матеріали для ремонту і декору від компанії «Снєжка-Україна», що з легкістю зроблять Ваш дім затишним та натхненним. Цього літа компанія з приємністю надає своїм поціновувачам шанс виграти безкоштовний набір для ремонту у вікторині «Літнє оновлення оселі».

З 4 по 24 серпня 2014 року компанія «Снєжка-Україна» проведе інтернет-вікторину на трьох онлайн порталах:
з 4 по 10 серпня – на порталі NewsMarket (newsmarket.com.ua);
з 11 по 17 серпня – на форумі «Дівочі посиденьки» (posydenky.com);
з 18 по 24 серпня – на будівельному порталі «Будівельна Рада» (budrada.com).

victoryna_3a victoryna_3a

У вказаний час на порталах буде розміщено по 10 запитань у формі тестів, на які учасники вікторини мають відповідати. Сформовані питання стосуватимуться діяльності компанії «Снєжка-Україна», інформації про вироби торговельних марок Śnieżka, Vidaron,  ACRYL-PUTZ, а також відомостей про технічні особливості застосування продукції та проведення ремонтних робіт в оселі.

Переможцем вікторини на кожному з порталів стане учасник, який дасть всі правильні відповіді (або найбільшу кількість правильних відповідей). У випадку, якщо декілька осіб надішлють правильні відповіді на всі питання вікторини (або декілька осіб надішлють однакову кількість правильних відповідей),переможець буде визначатись серед таких осіб за допомогою сайту random.org шляхом випадкового вибору одного з учасників. Детальні правила вікторини будуть опубліковані на кожному з порталів у перший день вікторини.
Троє переможців (по одному на кожному з трьох онлайн порталів) вікторини отримають нагороду від ТМ Śnieżka – комплект матеріалів та інструментів для легкого оновлення оселі: 1 банку готової кольорової фарби для інтер’єру Śnieżka Nature, 1 банку білої фарби для стелі,  валик та пензель.

Участь у вікторині «Літнє оновлення оселі» від компанії «Снєжка-Україна» – чудова можливість запросити яскраві барви у Ваш дім, наповнити його свіжістю та легкістю  і зберегти теплі спогади про літо на цілий рік!