Казкаленд Ніколас Сіті допомагає глядачам відчути атмосферу кіноказки

Усе людство повсякчас найбільше очікує свято Миколая і різдвяно-новорічних днів. Адже для дітей і дорослих це найфантастичніший, наймагічніший період, бо повсякчас асоціюються з дивом і казкою. І щоб поринути у захопливий й чарівний казковий світ цих свят, кінокомпанія ТОВ «Казка Продакшн» створила художній фільм-фентезі «Тільки Диво», прем'єра якого запланована вже у грудні 2018 року.

Автори і уся творча команда кінокартини «Тільки Диво» ретельно готуються до першого показу стрічки, тож напередодні презентації фільму організовують різноманітні активності у зимовому Казкаленді, декорації якого візуально відтворюють неймовірне кіномістечко Ніколас Сіті, де відбуваються фантастичні події героїв фільму «Тільки Диво». На запрошення  ТОВ «Казка Продакшн» до створення копій декоративних міні-будиночків казкового містечка Ніколас Сіті для допрем’єрних і промоподій долучився відомий виробник лакофарбових матеріалів – підприємство  «Снєжка-Україна»,  яке стало партнером кінокомпанії і надало для оздоблення фасадів необхідні кольорові  фарби. «Ми охоче відгукнулися на пропозицію ТОВ «Казка Продакшн» щодо партнерства.

Тож «Снєжка-Україна» з приємністю підтримує українського кіновиробника.  Адже фільм «Тільки Диво»  популяризує найголовніші моральні цінності – любов і добро, й подарує дітям, а водночас і дорослим фантастичну казку напередодні улюблених свят, а завдяки міні-декораціям глядачі безпосередньо побувають у містечку, про яке йтиметься у кінострічці,» – говорить генеральний директор ТОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь. Художникам-постановникам вдалося майстерно  втілити привабливі міні-копії декорацій кіномістечка  фантастичного фільму «Тільки Диво». Тож  діти під час осінніх канікул мали нагоду побувати у Казкаленді й заздалегідь познайомитися із казковими кіноперсонажами, поспілкуватися з ними, взяти автограф, приміряти  фантастичні костюми,  зробити пам’ятні селфі на тлі  дивовижного містечка, щоб згодом при перегляді фільму зануритися у  чарівний світ феєричних подій кінострічки «Тільки Диво», що сповнена цікавих магічних пригод,  захоплює зворушливими епізодами, наповнює  серця добром і любов’ю й дарує відчуття святкової атмосфери.  Додамо, що   Казкаленд Ніколас Сіті з нагоди прем’єри фільму-саги «Тільки Диво» функціонуватиме і прийматиме гостей до 15 січня 2019 року у кінотеатрі за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 93.