Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці «Будівництво та архітектура-2009»

ТОВ «Снєжка-Україна» вдруге візьме участь у найбільшій в Україні Міжнародній виставці-форумі «Будівництво та архітектура-2009», що відбуватиметься з 24 до 28 березня у Києві за адресою: виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б (район станції метро «Нивки»). Запрошуємо усіх охочих відвідати наш стенд №J121, який буде розташований у третьому павільйоні.

ТОВ «Снєжка-Україна» вдруге візьме участь у найбільшій в Україні Міжнародній виставці-форумі «Будівництво та архітектура-2009», що відбуватиметься з 24 до 28 березня у Києві за адресою: виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б (район станції метро «Нивки»). Запрошуємо усіх охочих відвідати наш стенд №J121, що буде розташований у третьому павільйоні.

Під час виставки Ви матимете можливість ознайомитися з технологічними нововведеннями у 2009 році на продукцію, представлену під ТМ Śnieżka та прослухати презентацію про оздоблювальні матеріали ТМ Magnat Stylе.

У межах виставки-форуму наша компанія презентуватиме свої новинки:

  • чотири нові декоративні ефекти «Magnat Stylе» (Grassi, Pergameno, Velluto, Quarzo);
  • новий декоративно-захисний засіб для деревини з вмістом Teflon® surface protector «Лазур»;

На виставковому стенді Ви зможете отримати кваліфіковані відповіді та консультації щодо використання продукції ТМ Śnieżka» і Magnat Stylе.
Будемо раді зустрічі з Вами!