Журнал «Dеkoratorium» відзначено за ексклюзивність і високий професіоналізм

У щорічному конкурсі «Кращі корпоративні медіа» було представлено 108 медіа-видань українських компаній. Престижну нагороду конкурсу отримав зовнішній корпоративний журнал «DЕKORATORIUM», який впродовж 2-х років видає компанія «Снєжка-Україна».

«DЕKORATORIUM» – це видання,  створене для людей, що люблять власноруч оздоблювати інтер’єри, облаштовувати подвір’я, декорувати садовий простір, а також в процесі ремонту і дизайну є активними і обожнюють у житті зміни. Тож для читачів журнал – це компетентний порадник, у сфері ремонту, оздоблення, захисту і декорування деревини й металу. Видання висвітлює найактуальніші питання сучасних тенденцій на ринку лакофарбових і будівельних матеріалів, тенденцій у галузі колористики і підбору кольорів. «DЕKORATORIUM» для багатьох шанувальників став ідейним натхненником для креативних рішень і яскравої творчості з облаштування власного помешкання.
Журнал посів у конкурсі Кращі корпоративні медіа-2017» друге призове місце у категорії «Корпоративний журнал». Його нагороджено за ексклюзивність, високий професіоналізм, творчий підхід до справи, віртуозне поєднання цілей бізнесу з інтересами читачів та вагомий внесок у розвиток сфери корпоративних медіа України.

Для творчої групи видання ця нагорода є мотивацією для подальшої креативної роботи і якісного розвитку видання. Варто зазначити, що відзнака конкурсу – це і заслуга читачів журналу, які є основним рушієм вдосконалення і модернізації сучасних друкованих і цифрових медіа.

http://dekoratorium.com.ua/