Барвисті кольори фарби Снєжка Макс на картинах львівських художників та аматорів пензля

04 вересня 2010 року у Львові біля оперного театру в рамках проекту «Cmenow» відбулася акція ТМ Sniezkа під назвою «Світ кольорів у будинку моєї мрії».

У центрі міста Львова, у якому повсякчас витає дух творчості та наснаги, зібралися художники, аматори пензля, перехожі, які мали змогу на полотні за допомогою латексної інтер’єрної фарби Снєжка МАКС відтворити барвистий світ мрій та позитивних емоцій.  Сама акція стала справжнім святом для усіх: і для дорослих, і для дітей. Адже в проекті взяли участь навіть діти, показуючи свій хист, вправність та майстерність на рівні з професіоналами, а творчим задумам сприяли широка гама кольорів фарби та легке її нанесення Також, слід зазначити, що особливо зацікавились акцією молодята, які підходили до мольбертів і пробували свої сили в образотворчому мистецтві, із задоволенням фотографувалися та додавали усім присутнім святкового і радісного настрою, запевняючи усіх присутніх, що під час ремонту власного помешкання використовуватимуть фарбу Снєжка МАКС та інші вироби ТМ Śnieżka.

За деякий час на полотнах повстали справжні витвори мистецтва. Усі творчі роботи, розписані за допомогою латексної фарби Снєжка МАКС, заслуговували на увагу. У кожній – своя ідея та родзинка. Отож, акція «Світ кольорів у будинку моєї мрії» засвідчила, що Снєжка МАКС – це фарба, якою можна не тільки оздоблювати інтер’єри у неповторному стилі, використовуючи техніку розпису, і створювати цікаві композиції та сюжети, а також, як довели художники та аматори пензля, за допомогою цієї фарби можна писати художні картини. Переглянувши фото із акції, Ви самі у цьому переконаєтесь!